Press "Enter" to skip to content

Życzenia świąteczne

Staję przed bardzo trudnym zadaniem złożenia życzeń wszystkim, których mam tu w kontaktach/znajomych/kręgach czy jak to każdy portal społecznościowy sobie nazywa. Jesteście tak różni, że nie sposób wymyślić czegoś, co by pasowało pod wszystkich, więc proszę o to, aby każdy wybrał to, co do niego pasuje.

Matkom i ojcom pociechy z dzieci i braku problemów z ich wychowaniem, a także czasu na wypoczynek- chyba tego brakuje wam najbardziej.
Posiadaczom rodzeństwa – wytrzymałości.
Małżonkom udanego pożycia z drugą połówką – oby ewentualnie problemy życiowe nie odebrały wam szczęścia z bycia razem. A także siły na to, by je przezwyciężać. Na co dzień odrobiny szczęścia i optymizmu na życie a także czasu dla siebie nawzajem.
Tym, którzy jeszcze walczą o upragniony dyplom, czy przymierzają się do matury – owocnej sesji tej i następnej, chęci do nauki, wytrzymałości przy robieniu projektów, raportów i sprawozdań (tak bardzo przez nas studentów lubianych) i szęścia do pytań – aby odpowiedzi zawsze były znane i oczywiste.
Działaczom społecznym, wolontariuszom, członkom stowarzyszeń i pracownikom fundacji życzę udanych akcji, zadowolonych podopiecznych, cierpliwości przy organizacji i szczęścia w staraniu się o granty i dotacje.
Posiadającym własność gospodarczą zadowolonych klientów i braku kontroli skarbowej.
Niezadowolonym z obecnego systemu politycznego – korzystania z wolności słowa i zgromadzeń bez poczucia zagrożenia oraz wjazdów na chatę czy autobus, a także możliwości spędzenia następnych świąt w rodzinnym gronie.
Wrednym adminom (niewrednych nie ma) – cobyście nie natrafili na takiego wkurzającego usera jak ja i oby nikt nie podważał waszej władzy na waszych podwórkach, a także szybszego łatania dziur niż ich publikacje sami wiecie gdzie, oraz skutecznych konfigów i działających za pierwszym razem skryptów.
Testującym długopisy – pomysłowości i ciekawych przypadków, w których będziecie mogli się wykazać czymś więcej niż outputem z automatów
poszukiwaczom dziur w całym owocnych polowań, udaremnionych ataków, ciekawych binarek, nieschematycznych przypadków i kreatywności.
Programistom wielu udanych linii kodu, kreatywności, klientów, którzy nie zmienią zdania chwilę po tym jak przejdzie osatni test, braku pomyłek o jeden, dobrych narzędzi i starannie udokumentowanych bibliotek. A także czystego kodu – bez bugów:) I pomysłów, na które jeszcze nikt nie wpadł.
Wojskowym, aby nie dostali kulki i nie musieli strzelać do ludzi – zwłaszcza dzieci. Poza tym awansu i bezpieczeństwa na służbie.
Policjantom, aby kierowali się w pracy sercem i rozumem – niekoniecznie procedurami. Abyście nie musieli używać gazu, pałek i armatek (o broni palnej nie wspomnę)
Tym, któzy się zagubili nieco – powrotu do ideałów i wartości – one pokierują was na właściwą drogę.
Graczom MMO braku lagów, przyjemnych rozgrywek, godnych przeciwników, udanych dropów z itemkami, na które sępiliście od dawna, a także przyjaznych współgraczy zawsze gotowych na party czy spar;)
Pracującym na produkcji/budowie i innym „fizycznym” ludzkich liderów, niskich norm i czasu na odpoczynek (nie tylko „na papierosa”)
Artystom weny i odbiorców ich sztuki – obyście mieli gdzie się pokazać ze swoją twórczością. Nie trzymajcie jej w szufladach, sztalugach na strychu i na dyskach- szkoda by ludzie poznali je po waszej śmierci (jeśli w ogóle)
Ircownikom braku lagu i netsplitów oraz obyście nie mijali się z przyjaciółmi.
Radioamatorom wielu udanych QSO z brakiem QRN czy QRM z wielu ciekawych QTH:)
Elektronikom wielu pomysłów, ciekawych schematów i oby dymek widzieli tylko paląc papierosa czy ognisko – jak również pomysłów na ciekawe urządzenia i aparatury, która nigdy nie zawodzi.
Posiadaczom e-byznesu wielu odwiedzających bez adblocka:p
Idącym na swoje – znalezienia mieszkania w ludzkiej cenie – żeby nie musieli się zadłużać do emerytury, której nie wiadomo czy dożyją.
Młodym gniewnym oczyszczenia się z propagandy i zaczęcia działalności – zgodnej z własnym sumieniem.
Tym, którzy kochają swoją ojczyznę – nadzieję na jej poczucie i odzyskanie
Tym, którzy wierzą w Boga (Katolikom, protestantom, bezwyznaniowym chrześcijanom, prawosławnym – mimo że świętujecie 6.01) – błogosławieństwa ze strony bożego dzieciątka, które ma się narodzić, miłości dla siebie nawzajem oraz opieki Bożej wtedy – kiedy będzie wam potrzebna.
A niewierzącym po prostu miłego spędzenia wolnego czasu – w końcu kolejny długi weekend gratis;)
For English speakers – Merry x-mas. Have a nice time and happy new year.
Для россиян – Поздравляю с Рождеством! Поздравляю с Новым Годом!

One Comment

  1. Nikow Nikow

    Czekamy z niecierpliwością na nowe wpisy! #listekklonu

Comments are closed.