Press "Enter" to skip to content

Nadchodzące eventy

Może napiszę kilka słów na temat eventów, które nie dają mi spać w nocy a żyć w dzień bo jeszcze to czy tamto trzeba załatwić.

Wszystkich was gorąco zachęcam do brania udziału w nich, jak tylko będziecie mieli czas i ochotę. Noo i oczywiście jak będziecie mieli jak;).

29.05.2012 czyli wtorek od 16 w sali F-C10 (na ogrodowej) odbędą się otwarte wykłady w ramach działalności naszego koła naukowego. W ramach nich mamy następujące propozycje:

 •  „Bujamy w obłokach, czyli Windows Azure w akcji” prowadzony przez Pana dr. Piotra Bubacza oraz
 •  „Jak wścibskim utrudnić robotę, czyli podstawy SDL” w moim wykonaniu.

Zachęcam do zarejestrowania się: http://tnij.org/uznet-rejestracja jak będzie was więcej niż nie wiem tam 10 chyba, to punkty będą nam lecieć. Ofc żeby poleciały, to musicie jeszcze wypełnić ankietę po spotkaniu.

30-31.05.2012 gamecamp, czyli będzie można sobie pograć:) Szczegóły na plakatach, oraz na wydarzeniu na defacebooku, dostępnym tutaj o https://www.facebook.com/events/299342436819487/ .

1-2.06.2012 jestem w Warszawie na podsumowaniu praktyk.

15.06.2012 Zielonogórski Dzień Technologii czyli otwarcie się uczelni na technologie. Zapraszam tutaj koła naukowe, organizacje, fundacje, stowarzyszenia oraz firmy o kontakt, może uda mi się namówić was na udział:)

17.06.2012 Codecamp, czyli wielkie kodowanie na platformę windows phone 7.5. Napisane aplikacje będziemy publikować (nawet płatnie jak ktoś chce – czyli okazja do zarobku) W programie pizza i COŚ do picia, a także darmowy dostęp do app huba, umożliwiającego wrzucanie aplikacji, także płatnych na Marketplace (gdzie są wszystkie aplikacje do windows phone i xbox 360) wjazd ofc free.

A po sesji (tej wrześniowej) oczywiście https://securitybside.pl/

 

Także kochani moi. Nie dziwcie się że mam tyły w projektach, na ircu mnie prawie nie ma i nie chcę za długo grać w jeże (hedgewars). Po prostu chwilowo nie mam czasu;) Te wszystkie eventy trzeba ogarnąć. Ale jak to się u nas mówi,

JEST SIŁA

Do zobaczenia na jednym z eventów.

2 komentarze

 1. Wspominałaś, że będziesz prowadzić event w tematyce SDL. Chodzi tutaj o Microsoft Software Development Lifecycle?

  btw. wymienimy się blogrollem? 😉

  • adminka adminka

   Dokładnie jak mówisz. Akurat mam materiałów nieco, to pociągnę ten temat na grupie:p
   Co do wymiany, już cię dodaję:p

Comments are closed.